zamza.sk

sme tu pre vás

Naše Služby

Naša ambulancia poskytuje profesionálne výkony potrebné pre kvalitné ošetrenie. 
Okrem ošetrenia poskytujeme aj poradenstvo.

dentist-chair

Vstupné vyšetrenie

Priblížite nám Vašu predstavu. Skontrolujeme stav Vašich zubov a slizníc v ústnej dutine, urobíme röntgenové snímky a zuby odfotíme. Oboznámime Vás s aktuálnym stavom Vášho chrupu a v prípade potreby liečby, navrhneme ďalší postup. 

tooth-2

Akútne vyšetrenie

Ak Vám niečo na Vašich zuboch vadí, trápi alebo Vás obťažuje tak to skonzultujeme a akútnemu problému sa budeme venovať prednostne.

tooth-whitening

Preventívna prehliadka

Slúži k odhaleniu nedostatku ešte v zárodku. V spojení s dentálnou hygienou je základom pre zachovanie zdravých zubov po celý život.

brush-teeth

Dentálna hygiena

Odstránime Vám zubný kameň, povlaky, pigmenty a naučíme Vás správnu techniku čistenia zubov, pretože čistý zub sa nepokazí a to je našim cieľom.

tooth

Výplne

K ošetreniu kazu používame vysokokvalitné fotokompozitné výplne (biele výplne). Podporujú prirodzený a esteticky vzhľad Vašich zubov.

clean

Bielenie zubov

Doprajte si žiarivý úsmev. Najšetrnejšia metóda vylepšenia úsmevu. Bieliť budete v pohodlí domova pomocou nosičov a gélov od nás pre čo najlepší  a najstabilnejší výsledok.

dental-care

Endodoncia

Ošetrenie koreňových kanálikov je nutné v prípade zápalu zubnej drene. Našou prioritou je záchrana každého zuba. Používame mikroskop a radi sa popasujeme aj s výzvami akými sú zalomené nástroje v koreňových kanálikoch či nesprávne zaplnené koreňové kanáliky.

implant-2

Protetika

korunky, polokorunky slúžia k rekonštrukcii zničených zubov a ako ochrana enodonticky ošetrených zubov pred zlomením. Mostíky umožnia nahradiť chýbajúci zub. Fazety sú miniinvazívne riešenie pre estetický problém.

dentist-tools

Parodontológia

Nie všetky kývavé zuby sa musia vytiahnuť. My chceme zachrániť každý zub, ktorý má význam. S pomocou dentálnej hygieny sa dá parodontitída stabilizovať a predchádzať problémom so stratou zubov.

extraction

Stomatochirurgia

Ak už nie je možné zub zachrániť alebo môže spôsobovať do budúcna problémy (zuby múdrosti) je nutné ho vytiahnuť. V prípade potreby vieme stratené zuby nahradiť dentálnym implantátom.

Aby bola liečba bezbolestná, anestézia je pre nás samozrejmosťou. Motivujeme sa k perfektným výsledkom a na zákroky si plánujeme potrebný čas, aby sme zdokonalili každý detail.